Układ Wydechowy Mercedes-Benz CL63 / CL65 AMG [216] - MEC Design

216/AA-AMGESD-H

Nowy produkt

Sportowy, doskonale brzmiący i znakomicie wykonany układ wydechowy w indywidualnej konfiguracji, dedykowany do Mercedes-Benz CL63 / CL65 AMG [216] wprost od renomowanego, niemieckiego tunera specjalizującego się w najwyżej jakości modyfikacjach pojazdów marki Mercedes-Benz – firmy MEC Design

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Sportowy, doskonale brzmiący i znakomicie wykonany układ wydechowy w indywidualnej konfiguracji, dedykowany do Mercedes-Benz CL63 / CL65 AMG [216] wprost od renomowanego, niemieckiego tunera specjalizującego się w najwyżej jakości modyfikacjach pojazdów marki Mercedes-Benz – firmy MEC Design

MEC Design nie tylko tworzy układy wydechowe, MEC Design tworzy dźwięk!

Legendarne tłumiki i układy wydechowe MEC Design to symbol bardzo szczególnego i wyjątkowego brzmienia. Łatwo ucieleśniają to, co sobie wyobrażasz i czego oczekujesz od sportowego układu wydechowego. Wynik długotrwałego, pełnego pasji rozwoju to nie tylko układ wydechowy lub produkt który sprzedajemy, ale nasze powołanie, misja jak również obowiązek.

Istnieją 3 różne poziomy dźwięku, Ty wybierasz:

Dźwięk "Daytona"
Pełny dźwięk, jakbyś jeździł przy plaży w Daytona Beach swoim fajnym samochodem z przyjemnym dźwiękiem. Ta wersja dźwiękowa jest przyjemna na co dzień, dyskretna ale i zdecydowana.

Legendarny dźwięk "Earthquake"
Pierwszy system wydechowy z tym poziomem dźwięku zainstalowaliśmy w 2003 roku, Zadowolony Klient skontaktował się z nami i wyraził swoje uczucia. Napisał: "dźwięk jest niesamowity, to jest trzęsienie ziemi..." Wtedy właśnie zrodziła się nazwa, tworząc legendarną historię. Ta wersja dźwiękowa jest niezwykle brutalna, szalona i zdecydowanie przerażająca.

Ostateczny dźwięk "Apocalypse"
Ponad trzęsieniem ziemi może być już tylko Apokalipsa. Jest to ostateczny dźwięk dla wszystkich twardych fanów dźwięku i powinieneś być pewny, czy naprawdę chcesz tak głębokich i wyrazistych tonów. Ten poziom zarezerwowany jest wyłącznie dla modeli AMG. Ta wersja dźwiękowa jest brutalna i pozostawia wszystko co dotychczas słyszałeś w cieniu. To najpotężniejszy dźwięk, moc i wydajność.

Wszystkie układy wydechowe MEC Design wykonywane są w Niemczech przy wykorzystaniu najwyższej jakości, kwasoodpornej stali nierdzewnej (Krupp-Steel) - w tym również zaciski / cybanty. Końcówki tłumików są chromowane, co zapewnia długotrwały połysk. Gwarantujemy, że wszystkie nasze części są objęte 3-letnią, pełnoprawną gwarancją.

Życzymy dużo radości i legendarnego uśmiechu, jaki będziesz mieć podczas uruchamiania zapłonu po zainstalowaniu nowego układu wydechowego. Witamy w rodzinie MEC Design!

Informacje Szczegółowe
Przeznaczenie:Mercedes Benz CL63 / CL65 AMG [C216]
Skład Zestawu:Sportowy układ wydechowy zawierający tłumiki końcowe, końcówki, zestaw rur łączących i wszelkie akcesoria montażowe
Opcje:- Wysokoprzepustowa sekcja centralna
- Końcówki tłumików w kolorze czarnym (połysk lub mat)
- Indywidualne konfiguracje
Media:Video - soundfile
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji / montażu
Info:Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!
Kraj Produkcji:Niemcy
Cena:info@auto-dynamics.pl
Dostępność: