Przewody Hamulcowe Stalowy Oplot + Płyn Hamulcowy BMW M3 M4 [F80 F82 F83] – GruppeM & Castrol

AD-BK/F8X/GC

Nowy produkt

Ultra wydajny zestaw sportowych przewodów hamulcowych w stalowym oplocie wraz z wyczynowym płynem hamulcowym. Komplet dedykowany do BMW M3 i M4 [F80 F82 F83] poprawiający wydajność seryjnego - ceramicznego układu hamulcowego. Podzespoły zestawu wprost od renomowanych producentów – firmy GruppeM i Castrol

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Zestaw modyfikacji fabrycznego, ceramicznego układu hamulcowego zwiększający jego wydajność i efektywność. Zawierający komplet przewodów hamulcowych w stalowym oplocie renomowanej, japońskiej firmy GruppeM oraz ultra wydajny, wyczynowy płyn hamulcowy z serii SRF firmy Castrol. Przewody w oplocie zastępują seryjne przewody gumowe natomiast płyn SRF o wyższej temperaturze wrzenia zastępuje fabryczny płyn producenta. Idealne rozwiązanie dla pojazdów o zwiększonej mocy [chiptuning] oraz dla entuzjastów pojazdów chcących zwiększyć wydajność system hamulcowego a zarazem bezpieczeństwo własne jak i pasażerów. 

Przewody hamulcowe w oplocie stalowym GruppeM wykonane są z najwyższej jakości materiałów pozwalających na udzielenie dożywotniej gwarancji i zapewnienie 100%-owej wytrzymałości i wysokiej wydajności układu hamulcowego. Wewnętrzna część przewodu wykonana jest z teflonowej rurki, na zewnątrz opleciona jest stalowym oplotem, a każdy przewód posiada maszynowo zaciśnięte końcówki wykonane z wieczystej stali nierdzewnej. Przewody powlekane są dodatkowo karbonowymi koszulkami dla uzyskania wysokiej estetyki, której wszyscy wymagamy od akcesoriów stosowanych w naszych pojazdach. Przewody GruppeM eliminują seryjne, puchnące, mało wydajne – gumowe [z czasem parciejące] przewody hamulcowe.

Płyn hamulcowy o wysokiej temperaturze wrzenia zalecany w skrajnie trudnych warunkach hamowania, szczególnie w sporcie wyczynowym. Jest zbudowany na unikalnej formule silikonowych estrów, dzięki którym jest produktem o niespotykanie wysokich parametrach użytkowych. Wartość temperatury wrzenia mokrego to ponad 270 stopni Celsjusza znacznie przewyższa wymagania normy DOT 4 która w tym zakresie wymaga zaledwie 155 °C, natomiast temperatura wrzenia suchego płynu Castrol React SRF Racing to ponad 320 °C, co również jest parametrem daleko przewyższającym wymagania. Płyn ten dedykowany jest do układów hamulcowych wymagających płynów w klasyfikacji DOT 4 dzięki czemu umożliwia podwyższenie parametrów roboczych układu. Może być stosowany we wszystkich typach układów hamulcowych tarczowych i bębnowych z wyjątkiem tych, które wymagają stosowania płynów na bazie olejów mineralnych.

Specyfikacje:
> SAE J1703
> FMVSS 116 DOT 3/ DOT 4
> ISO 4925 klasa 4
> JASO JIS K2233

Informacje Szczegółowe
Przeznaczenie:BMW M3 i M4 [F80 F82 F83]
Skład Zestawu:Komplet sportowych przewodów hamulcowych w stalowym oplocie dla osi przedniej i tylnej
Sportowy płyn hamulcowy w ilości adekwatnej do całkowitej wymiany w danym pojedzie
Opcje:-
Uwagi:Kompatybilność z hamulcami ceramicznymi [PCCB]
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji
Kraj Produkcji:Japonia i Wielka Brytania
Cena:info@auto-dynamics.pl
Dostępność: