Sportowe Filtry Powietrza Lamborghini Gallardo [V10] Carbon F1 CRF - BMC

CRF605/08

Nowy produkt

Zestaw sportowych filtrów powietrza dedykowany do Lamborghini Gallardo z serii CRF [Carbon Racing Filters] wprost od renomowanego producenta – firmy BMC

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Zestaw sportowych filtrów powietrza BMC F1 CRF [carbon racing filter] zastępujący seryjne / fabryczne filtry wykonane z papieru. Seria CRF wywodzi się z wyścigów Formula 1 oraz MotoGP w których to BMC jest głównym dostawcą filtrów powietrza dla zespołów wyścigowych. Zdobyte doświadczenie na tym polu zaowocowało stworzeniem specjalnej linii produktów dedykowanych wyłącznie pojazdom o najwyższych osiągach. Obudowa każdego z filtra powietrza z serii CRF wykonana jest z ultra lekkiego i niesamowicie wytrzymałego włókna węglowego [karbon]. Zwiększona przepustowość wkładki powoduję dostawę większej ilości powietrza co przekłada się na poprawę osiągów pojazdu. Materiał filtracyjny zastosowany w filtrach to specjalna bawełna nasączona odpowiednim olejkiem przechwytującym najmniejsze zanieczyszczenia. Filtr składa się z kilku warstw tej bawełny umieszczonych między dwiema powłokami metalowej siatki. Całość jest pofałdowana w celu zwiększenia powierzchni filtracyjnej. Filtry są wielorazowego użytku [wieczyste], dzięki czemu można cieszyć się ich doskonałymi parametrami przez wiele lat bez potrzeby wymiany. Filtr należy czyścić co około 10 000 km za pomocą specjalnie do tego celu przeznaczonych środków z oferty BMC. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji filtr utrzymuje swoje doskonałe zdolności filtracyjne. Kompletny system dolotowy stanowi idealną bazę dla entuzjastów chcących w pojeździe podnieść moc i moment obrotowy oraz zwiększyć efektywność już posiadanych parametrów.

Przewagą filtrów BMC nad papierowymi filtrami [seryjnie stosowanymi w pojazdach] jest przede wszystkim:
> zwiększenie przepływu powietrza [wzrost mocy i momentu obrotowego]
> zwiększenie poziomu filtracji do cząstek o wielkości 7 mikrometrów, dzięki czemu przedłużamy żywotność silnika
> możliwość wielokrotnego wykorzystania bez utraty właściwych parametrów filtracyjnych
> odporność na wysokie temperatury i wilgotność

Firma BMC kładzie duży nacisk na jakość swoich produktów. W laboratoriach przeprowadzane są bardzo rygorystyczne i kompleksowe testy. Produkty BMC są konstruowane tak, aby spełniały międzynarodowe normy ISO 5011. Ten fakt, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie motoryzacji, sportów motorowych, aeronautyki, żeglugi morskiej i przemysłu sprawia, że filtry BMC są produktami z najwyższej półki jakościowej dostępnymi na rynku.

Informacje Szczegółowe
Przeznaczenie:Lamborghini Gallardo [Coupe i Spider] - wszystkie wersje
Skład Zestawu:Zestaw sportowych filtrów powietrza CRF - BMC
Opcje:-
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji
Kraj Produkcji:Włochy 
Cena:info@auto-dynamics.pl
Dostępność: