Aluminiowa Głowica Dolotu Powietrza Porsche Boxster [987] - IPD

87474

Nowy produkt

Aluminiowa głowica [dystrybutor] dolotu powietrza dedykowana do Porsche Boxster [987] od renomowanego producenta – IPD [Innovative Pro Design]

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Aluminiowy dystrybutor powietrza [głowica] zastępuje seryjny, plastikowy rozdzielacz dolotu powietrza instalowany przez fabrykę. Strumień powietrza kierowany przez głowicę IPD w kształcie litery „Y” eliminuje niekorzystne zawirowania powietrza jakie występują w seryjnym odpowiednik w kształcie litery „T”. Głowica poprawia przebieg krzywej mocy i momentu obrotowego – wydłuża go w najbardziej krytycznych momentach – czyli w tych w których seryjny rozdzielnik przestaje wydalać. Element w sposób radykalny poprawia reakcję przepustnicy i eliminuje „wąskie gardło” w systemie dolotowym oraz zwiększa przepustowość powietrza w najwyższym zakresie obrotów co pozwala na efektywniejsze wykorzystanie mocy. Średnica otworów wejściowych jak i wyjściowych zapewnia idealne spasowanie z pozostałymi elementami fabrycznymi jak i sportowymi częściami aftermarketowymi. Komponenty IPD idealnie współgrają z towarzyszącymi modyfikacjami takimi jak sportowe filtry powietrza czy intercoolerami o zwiększonej wydajności dodatnie wpływając zarówno na przyrost mocy jak i momentu obrotowego. Instalacja typu Plug & Play – żadne dodatkowe modyfikacje nie są wymagane.

Informacje Szczegółowe
Przeznaczenie:Porsche Boxster [987 - Boxster, Boxster S, Boxster GTS]
Skład Zestawu:Aluminiowa głowica [dystrybutor] dolotu powietrza, wszelkie akcesoria montażowe.
Opcje:Aluminiowe głowice dostępne są zarówno dla pojazdów 987.1 jak i 987.2 dla silników 2.7L, 3.2L, 2.9L i 3.4L. W zależności od konfiguracji rozdzielacz IPD kompatybilny jest z seryjną przepustnicą lub dostarczany jest z większą.
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji
Media:Video
Kraj Produkcji:USA
Cena:info@auto-dynamics.pl
Dostępność: