Intercooler Porsche 911 Turbo [996.1 / 996.2] Performance - Wagner Tuning

200001020

Nowy produkt

Ultra wydajny, sportowy i bardzo lekki zestaw intercoolerów o potężnych rdzeniach. Komplet dedykowany do Porsche 911 Turbo / S [996] z serii „Performance” radykalnie poprawiający właściwości chłodzenia co skutkuje poprawą osiągów. Intercoolery wprost od renomowanego, niemieckiego producenta specjalizującego się w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości intercoolerów – firmy Wagner Tuning

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Informacje Szczegółowe:
Przeznaczenie:Porsche 911 Turbo / S [996.1 MK1 MKI i 996.2 MK1 MKII - wszystkie wersje nadwoziowe]
Skład Zestawu:SMIC zestaw intercoolerów bocznych z serii "Performance", cybanty, obejmy i wszelkie akcesoria niezbędne do prawidłowego montażu. Zestaw absolutnie kompletny dostarczany jako nowy, oryginalnie zapakowany, wraz z pełnoprawną gwarancją producenta.
Opis:Zestaw intercooler bocznych [SMIC] firmy Wagner z serii „Performance” zaprojektowany został specjalnie dla entuzjastów podnoszenia mocy i momentu obrotowego w pojeździe jak i zwiększania efektywności mocy już posiadanej. Obrabiany metodą CNC zbiornik zapewnia niezawodny i niczym niezakłócony przepływ powietrza. Rdzeń chłodzący wykonany w najwyższej jakości o krawędziach z odlewanego aluminium. Zwiększony rozmiar rdzenia do 7.029cm³ [łącznie 14.085 cm³] powoduje maksymalizację przepustowości powietrza co skutkuje radykalną poprawą właściwości chłodzących jak i w konsekwencji zapewnia znaczną poprawę wydajności turbosprężarki. Zwiększony rozmiar do 355mm x 220mm x 90mm nie przeszkadza w prostej instalacji. Średnica na wejściu i wyjściu - 63.5mm. Znaczna redukcja masy to również aspekty dodatnie. Średnica połączeń obustronnych kompatybilna z seryjnymi podzespołami. Bezapelacyjnie jeden z najbardziej wydajnych i najlepiej wykonanych zestawów intercoolerów dostępny na rynku z półki High Performance. Idealna propozycja dla osób oczekujących od swojego pojazdu czegoś więcej – zarówno dla entuzjastów przyrostów mocy i momentu obrotowego jak również dla osób chcących zwiększyć efektywność mocy już posiadanej. Element dostarczany jako nowy, oryginalnie zapakowany wraz z pełnoprawną gwarancją producenta – wprost od autoryzowanego dealera – auto-Dynamics.pl.
Opcje:-
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji / montażu
Kraj Produkcji:Niemcy
Cena:info@auto-dynamics.pl
Dostępność: