Zawieszenie Gwintowane BMW M6 [F06 F12 F13] V3 - KW

KW_V3_M6_BMW

Nowy produkt

Kompletne, w pełni regulowane zawieszenie gwintowane z serii V3 "Variant 3" dedykowane do  BMW M6 [F06 F12 F13] wprost od niemieckiego lidera w projektowaniu i produkcji profesjonalnych zawieszeń – firmy KW

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Inżynierowie KW opracowali sportowy i równocześnie zrównoważony zestaw zawieszenia. By zagwarantować perfekcyjne ustawienia zawieszenia, testują je na własnym 7 stanowiskowym centrum dynamicznych testów drogowych oraz przeprowadzają rozszerzone testy na wiejskich drogach, autostradach, a nawet na północnej pętli Nurburgringu. Od lat, zestaw zawieszenia gwintowanego KW Variant 3 “inox-line” jest wyznacznikiem jakości wśród zawieszeń gwintowanych i jednym z najlepszych produktów na rynku. Przekonali się do niego kierowcy wyścigowi, tunerzy, wielko i niskoseryjni producenci samochodów jak Alpina, MTM, Manthey, Oettinger i wiele innych wiodących firm na rynku międzynarodowym.

Zaawansowana technologia prosto z motorsportu
Z zestawem zawieszenia gwintowanego KW Variant 3 “inox-line” otrzymujesz dużo więcej niż sportowe obniżenie i świetne prowadzenie na każdej drodze. Zawieszenie to bazuje na naszym długoletnim doświadczeniu jako producenta i dostawcy zawieszeń do międzynarodowych serii wyścigowych jak np. ADAC GT Masters, FIA GT1, FIA GT3, International GT Open, WTC, VLN i legendarny ADAC Zurich 24h-wyścig Nürburgring Analogicznie do naszych zawieszeń gwintowanych z programu w KW Competition, KW Variant 3 “inox-line” może być niezależnie regulowana kompresja i odbicie. Ta indywidualna regulacja jest bardzo ceniona przez producentów samochodów sportowych, tunerów i kierowców na całym świecie.

Idealne zawieszenie dla większej przyjemności jazdy
Jeśli dokonałeś już swoich pierwszych modyfikacji w swoim samochodzie, nasze zawieszenie KW Variant 3 dopełni dzieła. Opatentowana przez KW technologia zaworów, umożliwiająca niezależną regulację siły odbicia i dobicia pozwala indywidualnie dostroić Twoje zawieszenie. Regulacje dolnych zaworów ustawiają poziom wolnego dobicia w dwunastu klikach. Do zmiany ustawień nie są wymagane żadne narzędzia, KW Variant 3 posiada opatentowany regulator na dole kolumny ze stali nierdzewnej. Regulacja kompresji w dwunastu klikach pozwala ręcznie wpłynąć na przechyły nadwozia bez zmiany twardości sprężyn. Przez zwiększanie siły odbicia za pomocą pokrętła, zmniejsza się przechyły nadwozia. Regulacja siły tłumienia pozwala na zmianę charakterystyki prowadzenia samochodu na przykład po zmianie kół/opon na inny rozmiar, bądź po założeniu opon zimowych. W zależności od własnych upodobań odporne na warunki atmosferyczne zawieszenie KW może być ustawione sztywniej, bądź bardziej komfortowo. KW Variant 3 przeznaczone jest dla kierowców ze sportowym zacięciem, którzy potrzebują więcej niż jedynie regulacja wysokości.

Wysoka jakość, indywidualizm i trwałość
Zestawy zawieszenia gwintowanego KW Variant 3 jak każdy amortyzator są poddawane podczas produkcji rozszerzonym testom jakościowym, by sprostać standardom jakości KW. Kolumny zawieszenia gwintowanego KW wykonane ze stali nierdzewnej są w 100% odporne na korozję

Cechy główne:
> Regulacja siły odbicia i dobicia
> Wykonane ze stali nierdzewnej inox-line
> Regulacja wysokości
> Zakres regulacji zatwierdzony przez niemiecki TÜV
> Wysokiej jakości materiały gwarantujące długą żywotność
> 16-stopniowa regulacja siły odbicia
> 14-stopniowa regulacja siły dobicia
> Unikatowa, niezależna od siebie regulacja siły tłumienia

Informacje Szczegółowe
Przeznaczenie:BMW M6 [F06 F12 F13]
Skład Zestawu:Komplet sportowego zawieszenia gwintowanego Variant 3 "V3" - KW
Opcje:Dostępny również wariant dla pojazdów z EDC
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji
Media:Video#1
Kraj Produkcji:Niemcy
Cena:info@auto-dynamics.pl
Dostępność: