Sprężyny Sportowe Regulowane [Obniżające] BMW M3 M4 [F80 F82 F83] - KW

253200AN

Nowy produkt

Komplet regulowanych sprężyn sportowych - obniżających dla osi przedniej i dla osi tylnej dedykowany do BMW M3 i M4 [F80 F82 F83] wprost od niemieckiego producenta – firmy KW

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Zestaw regulowanych sprężyn KW - Poprawia wygląd i dynamikę jazdy – w jakości OEM

Zestaw regulowanych sprężyn KW to doskonała alternatywa do seryjnych sprężyn. Pozwala on, w przeciwieństwie do innych sprężyn obniżających, na regulacje wysokości pojazdu. Dzięki sprężynom KW samochód nie tylko będzie bardziej dynamicznie wyglądał, ale zmieni się też jego zachowanie podczas skrętu i reakcja seryjnych amortyzatorów. Dzięki naszemu dopasowaniu sprężyn, wszystkie systemy wspomagające kierowcę oraz funkcje komfortu zostaną zachowane.

Koniec ze stałymi obniżeniami 30-30 lub 40-40!
Przy tradycyjnych zestawach sprężyn od początku trzeba się zdecydować o ile chcemy obniżyć pojazd. W przypadku sprężyn KW w zależności od modelu samochodu istnieje możliwość zmiany wysokości obniżenia nawet po instalacji. Np. w przypadku zestawu regulowanych sprężyn KW do Audi S5 zakres regulacji obniżenia wynosi od 5 do 35 mm. Przez to nie ma kłopotu z doborem większych kół i opon.

Fabryczna jakość
Stosowane przez nas sprężyny wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-krzemowej są dopasowane do danego seryjnego amortyzatora i obciążenia koła. Bierzemy również pod uwagę żeby sztywność sprężyn była dopasowana do charakterystyki amortyzatorów w seryjnym aktywnym zawieszeniu.

Oprócz bardzo dobrej jakości wykonania, użytych materiałów i możliwości regulacji obniżenia, nasze zestawy sprężyn KW charakteryzują się wysoką wytrzymałością. W zestawie znajdują się również odbojniki z zabezpieczeniem dla seryjnego zawieszenia przed brudem, wodą i solą.

Cechy główne:
> Indywidualna regulacja wysokości seryjnego zawieszenia
> Fabryczne systemy zawieszenia (również elektroniczna siła tłumienia) pozostają aktywne
> Dopasowany skok sprężyny
> Poprawione prowadzenie samochodu
> Poprawa wyglądu auta

Informacje Szczegółowe
Przeznaczenie:

BMW M3 / M4 [F80 F82 F83]

Skład Zestawu:Zestaw regulowanych sprężyn sportowych - obniżających
Opcje:

Przód: -5-25mm | Tył: -5-25mm

Uwagi:-
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji
Kraj Produkcji:Niemcy
Cena:info@auto-dynamics.pl
Dostępność: