Mercedes-Benz CLS350d [218] Elektroniczny Moduł Silnika - Novatune

NTBV-CLS-218-kW-190

Nowy produkt

Elektroniczny, zaawansowany moduł silnika dedykowany do Mercedes Benz CLS350d [218] wraz z specjalną wiązką komunikującą się z sensorami magistrali CAN. Podnoszący moc z 258KM i 620Nm do 300KM i 700Nm [+42KM | +80Nm]. Jednostka gwarantuje bezpieczny przyrost mocy i momentu obrotowego w połączeniu z zachowaniem fabrycznej gwarancji. Niemiecki, certyfikowany [TUV] produkt firmy NOVATUNE

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Elektroniczny, zaawansowany moduł silnika dedykowany do Mercedes Benz CLS350d [218] wraz z specjalną wiązką komunikującą się z sensorami magistrali CAN. Podnoszący moc z 258KM i 620Nm do 300KM i 700Nm [+42KM | +80Nm]. Jednostka gwarantuje bezpieczny przyrost mocy i momentu obrotowego w połączeniu z zachowaniem fabrycznej gwarancji. Niemiecki, certyfikowany [TUV] produkt firmy NOVATUNE

Zaawansowany, cyfrowy moduł elektroniczny silnika wraz z specjalną wiązką komunikującą się z sensorami magistrali "Controller Area Network (CAN bus)". Jednostka zapewnia ponadprzeciętny ale w pełni bezpieczny dla silnika, skrzyni biegów oraz zespołu napędowego przyrost mocy i momentu obrotowego wykorzystując rezerwy silnika i jego podzespołów pozostawione przez producenta. Dzięki bezinwazyjnym połączeniom fabryczna gwarancja pojazdu zostaje zachowana. Inteligenta jednostka Novatune w sposób ciągły monitoruje wielowątkowy sygnał przechwytywany z wielu sensorów jednostki napędowej analizując w czasie rzeczywistym szereg otrzymywanych informacji. Zaimplementowany wewnątrz modułu wysoko wydajny procesor po dokonaniu koniecznych obliczeń wysyła zwrotnie do odpowiednich sensorów zmodyfikowany sygnał który w efekcie skutkuje wzrostem mocy i momentu obrotowego a ponadto, w odróżnieniu od konkurencyjnych produktów wewnętrzny komputer wysyła również redukujący moc sygnał w przypadku gdy parametry silnika cechują się fluktuacją, co w konsekwencji uniemożliwia np. przegrzanie się jednostki napędowej. Kontroler korzysta z map z dynamiczną adaptacją i pozwala na osiągi identyczne do typowego chiptuningu przez OBD - monitoruje wiele wartości w czasie rzeczywistym i elastycznie dopiera wskazania. Szybsza reakcja przepustnicy i poprawiona reakcja pedału przyspieszenia zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo podczas wyprzedzania i ogólny wzrost pewności na drodze. Montaż modułu Novatune nie wymaga przeprogramowania fabrycznej jednostki ECU [komputera samochodowego] – jednostka instalowana jest w systemie Plug & Play i w tym samym schemacie jest odłączana – jeśli sytuacja tego wymaga. Moduł Novatune jest idealnym i rekomendowanym rozwiązaniem dla entuzjastów pragnących cieszyć się większą mocą i momentem obrotowym w połączeniu z zachowaniem fabrycznej gwarancji. Niemiecki, certyfikowany [TUV] produkt od renomowanego, niemieckiego producenta – firmy Novatune.

Informacje Szczegółowe:
Przeznaczenie:Mercedes-Benz CLS350d 190kW [218] - wszystkie wersje napędowe / nadwoziowe
Parametry Seryjne:258KM | 620Nm
Parametry Novatune:300KM | 700Nm
Przyrost %:~20-30%
Skład Zestawu:Elektroniczny, cyfrowy sterownik Novatune wraz z wiązką elektroniczną i akcesoriami montażowymi, dokumentacją i wieczystą gwarancją
Uwagi:Zapewniamy możliwość szczegółowej identyfikacji pojazdu po numerze VIN i doboru w 100% prawidłowego modułu
Opcje:Istnieje możliwość uzyskania większych przyrostów mocy i momentu obrotowego z wykorzystaniem części mechanicznych takich jak układ wydechowy, system dolotowy czy wydajniejszy intercooler etc. – zapraszamy do indywidualnego kontaktu!
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji i dokonania pomiarów na hamowni [przed i po montażu]
Info:Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!
Kraj Produkcji:Niemcy
Cena:info@auto-dynamics.pl
Dostępność:

Produkcja | Podzespoły

Produkcja modułów Novatune odbywa się tylko i wyłącznie w niemieckich zakładach przy wykorzystaniu najwyższej jakości podzespołów elektronicznych. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, przemyślane i dokładnie obliczone rozwiązania zapewniają długą i bezproblemową eksploatację.

Zaawansowane Oprogramowanie

Zaimplementowane w modułach Novatune oprogramowanie zawiadujące pracą systemu nie jest dziełem przypadku. Tworzone przez zespół inżynierów za pomocą zaawansowanych aplikacji komputerowych algorytmy potrafią dokładnie analizować i poprawnie interpretować dane zbierane za pomocą sensorów komunikujących się z magistralą CAN a sygnał zwrotny jest bardzo czytelny co skutkuje bezpiecznym przyrostem mocy i momentu obrotowego.

Testy | Certyfikaty

Każdy z oferowanych modułów Novatune przed oficjalnym wprowadzeniem przechodzi rygorystyczne testy. Poprawne funkcjonowanie weryfikowane jest przy użyciu pojazdów testowych z tym samym wariantem silnika w różnych konfiguracjach osprzętu. Stosowanie najsurowszych kryteriów weryfikacyjnych zapewnia produkt bezpieczny dla jednostki napędowej.

Montaż | Hamownia

Staranny i profesjonalny montaż, właściwe umiejscowienie modułu to istotne elementy procesu modyfikacji. Określenie właściwości nominalnych pojazdu dzięki hamowni to elementarna podstawa którą stosujemy przed montażem modułu Novatune. Finalny pomiar po całym procesie jest zarówno potwierdzeniem poprawnej instalacji jak również czytelnym przedstawieniem uzyskanego przyrostu mocy i momentu obrotowego.

Niezawodność | Gwarancja

Potwierdzona licznymi certyfikatami a także ogromnym gremium w pełni usatysfakcjonowanych Klientów niezawodność modułów Novatune nie zwalnia nas od odpowiedzialności, dlatego każdy z naszych modułów dostarczany jest wraz z wieczystą, pełnoprawną gwarancją zapewniającą natychmiastową wymianą typu door-to-door lub wymianę w naszym serwisie.

Novatune | Made In Germany

Novatune jest firmą zawiązaną przez zespół inżynierów i projektantów wywodzących się z firmy Hartge [doskonale znanej z modyfikacji pojazdów BMW]. Po ponad 40 latach funkcjonowania spółka zakończyła działalność pozostawiając piękne wspomnienia i wybitnych specjalistów. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i nieposzlakowanej opinii jak również na niebywałym talencie – team ekspertów kontynuuje historię pod marką Novatune.