BMW Z4 sDrive18i [E89] AD SporTronic [Elektroniczny Moduł Silnika] - auto-Dynamics.pl

AD SporTronic Z4 sDrive18i

Nowy produkt

Elektroniczny, zaawansowany moduł silnika AD SporTronic® dedykowany do BMW Z4 sDrive18i [E89] wraz z specjalną wiązką komunikującą się z sensorami magistrali CAN. Podnoszący moc z 156KM i 240Nm do 188KM i 288Nm [+32KM i +48Nm]. Jednostka gwarantuje bezpieczny przyrost mocy i momentu obrotowego w połączeniu z zachowaniem fabrycznej gwarancji. Niemiecki produkt firmy auto-Dynamics.pl

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Zaawansowany, cyfrowy moduł elektroniczny silnika z serii AD SporTronic wraz z specjalną wiązką komunikującą się z sensorami magistrali CAN. Jednostka zapewnia ponadprzeciętny ale w pełni bezpieczny dla silnika, skrzyni biegów oraz zespołu napędowego przyrost mocy i momentu obrotowego wykorzystując rezerwy silnika i jego podzespołów pozostawione przez producenta. Dzięki bezinwazyjnym połączeniom fabryczna gwarancja pojazdu zostaje zachowana. Inteligenta jednostka AD SporTronic w sposób ciągły monitoruje wielowątkowy sygnał przechwytywany z wielu sensorów jednostki napędowej analizując w czasie rzeczywistym szereg otrzymywanych informacji. Zaimplementowany wewnątrz modułu wysoko wydajny procesor po dokonaniu koniecznych obliczeń wysyła zwrotnie do odpowiednich sensorów zmodyfikowany sygnał który w efekcie skutkuje wzrostem mocy i momentu obrotowego. Szybsza reakcja przepustnicy i poprawiona reakcja pedału przyspieszenia zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo podczas wyprzedzania i ogólny wzrost pewności na drodze. Montaż modułu AD SporTronic nie wymaga przeprogramowania fabrycznej jednostki ECU [komputera samochodowego] – jednostka instalowana jest w systemie Plug & Play i w tym samym schemacie jest odłączana – jeśli sytuacja tego wymaga. Moduł AD SporTronic jest idealnym i rekomendowanym rozwiązaniem dla entuzjastów pragnących cieszyć się większą mocą i momentem obrotowym w połączeniu z zachowaniem fabrycznej gwarancji. Niemiecki, certyfikowany produkt firmy auto-Dynamics.pl

Informacje Szczegółowe
Przeznaczenie:BMW Z4 sDrive18i [E89]
Parametry Seryjne:156KM | 240Nm
Parametry AD SporTronic:188KM | 288Nm
Skład Zestawu:Moduł AD SporTronic® wraz z wiązką elektroniczną
Uwagi:Zapewniamy możliwość szczegółowej identyfikacji pojazdu po numerze VIN i doboru w 100% prawidłowego modułu
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji i dokonania pomiarów na hamowni [przed i po montażu]
Kraj Produkcji:Niemcy
Cena:info@auto-dynamics.pl
Dostępność:

Produkcja | Podzespoły

Produkcja modułów AD SporTronic® odbywa się tylko i wyłącznie w niemieckich zakładach przy wykorzystaniu najwyższej jakości podzespołów elektronicznych. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, przemyślane i dokładnie obliczone rozwiązania zapewniają długą i bezproblemową eksploatację.

Zaawansowane Oprogramowanie

Zaimplementowane w modułach AD SporTronic® oprogramowanie zawiadujące pracą systemu nie jest dziełem przypadku. Tworzone przez zespół inżynierów za pomocą zaawansowanych aplikacji komputerowych algorytmy potrafią dokładnie analizować i poprawnie interpretować dane zbierane za pomocą sensorów komunikujących się z magistralą CAN a sygnał zwrotny jest bardzo czytelny co skutkuje bezpiecznym przyrostem mocy i momentu obrotowego.

Testy | Certyfikaty

Każdy z oferowanych modułów AD SporTronic® przed oficjalnym wprowadzeniem przechodzi rygorystyczne testy. Poprawne funkcjonowanie weryfikowane jest przy użyciu pojazdów testowych z tym samym wariantem silnika w różnych konfiguracjach osprzętu. Stosowanie najsurowszych kryteriów weryfikacyjnych zapewnia produkt bezpieczny dla jednostki napędowej.

Montaż | Hamownia

Staranny i profesjonalny montaż, właściwe umiejscowienie modułu to istotne elementy procesu modyfikacji. Określenie właściwości nominalnych pojazdu dzięki hamowni to elementarna podstawa którą stosujemy przed montażem modułu AD SporTronic®. Finalny pomiar po całym procesie jest zarówno potwierdzeniem poprawnej instalacji jak również czytelnym przedstawieniem uzyskanego przyrostu mocy i momentu obrotowego.

Niezawodność | Gwarancja

Potwierdzona licznymi certyfikatami a także ogromnym gremium w pełni usatysfakcjonowanych Klientów niezawodność modułów AD SporTronic® nie zwalnia nas od odpowiedzialności, dlatego każdy z naszych modułów dostarczany jest wraz z trzy letnią, pełnoprawną gwarancją zapewniającą natychmiastową wymianą typu door-to-door lub wymianę w naszym serwisie.