Kontroler Zaworów Układu Wydechowego BMW M3 M4 [F80 F82 F83] - AWRON Zobacz większe

Kontroler Zaworów Układu Wydechowego BMW M3 M4 [F80 F82 F83] - AWRON

AWR/CTRL/F8X/AD

Nowy produkt

Cyfrowy moduł [kontroler] umożliwiający regulację i pełne sterowanie systemem zaworów [klap | przepustnic] zaimplementowanych w układzie wydechowym - dedykowany do BMW M3 i M4 [F80 F82 F83] od renomowanego, niemieckiego producenta - firmy AWRON

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Elektroniczny moduł sterujący systemem zaworów [przepustnic – klap] zaimplementowanych w fabrycznym jak i aftermarketowymi układzie wydechowym za pomocą w pełni konfigurowalnych przycisków na kierownicy. Elektrozawór otwiera się lub zamyka natychmiastowo po odbiorze odpowiedniej instrukcji wysłanej przez kontroler. Rozwiązanie to pozwala cieszyć się głośnym lub cichym wydechem niezależnie od wybranego trybu jazdy. Doskonałe rozwiązanie dla entuzjastów chcących mieć możliwość słuchania głośniejszej pracy układu wydechowego z zachowaniem normalnej [nie sportowej] mapy. Adekwatnie odwrotnie – nawet przy włączonym trybie „Sport” kierowca może zamknąć klapy w układzie wydechowym. Ponadto kontroler dodatkowo posiada moduł Delete-R pozwalający na wyłączenie kontrolki CEL [Check engine] która potrafi pojawić się po wymianie lub usunięcie katalizatorów seryjnych. Moduł do prawidłowego funkcjonowania nie wymaga wyświetlacza Awron. Istnieje możliwość połączenia kontrolera z wyświetlaczem Awron [status otwartych lub zamkniętych klap prezentowany jest na wyświetlaczu].

Informacje Szczegółowe
Przeznaczenie:BMW M3 / M4 [F80 F82 F83]
Skład Zestawu:Cyfrowy moduł AWRON kontrolujący pracę systemu zaworów w układzie wydechowym, centralna kratka wentylacyjna, wiązka elektroniczna, akcesoria montażowe.
Opcje:Możliwość zaimplementowania funkcji kontroli zaworów układu wydechowego w wyświetlaczu | monitorze Awron
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji
Kraj Produkcji:Niemcy
Cena:info@auto-dynamics.pl
Dostępność: