Sportowe Tarcze Hamulcowe Osi Przedniej Mercedes-Benz G63 AMG [W463A] - GiroDisc [Pływające | Wydajne | Najlepsze | Tuning] Zobacz większe

Tarcze Hamulcowe Osi Przedniej Mercedes-Benz G63 AMG [W463A] - GiroDisc

SKU: A1-260DS

Nowy produkt

Zestaw wentylowanych, pływających, sportowych tarcz hamulcowych o konstrukcji dwu-częściowej [skręcanej] dedykowanych do Mercedes-Benz G63 AMG [W463A]. Zestaw stanowi ultra wydajny zamiennik fabrycznych tarcz. Wyczynowe tarcze wprost od renomowanego lidera układów hamulcowych – firmy GiroDisc

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Zestaw [para] wentylowanych, pływających, sportowych tarcz hamulcowych o konstrukcji dwu-częściowej [skręcanej (dzwon + nacinany rotor)] dedykowanych do MB Mercedes Benz G63 AMG [W463A] dla osi przedniej. Komplet stanowi ultra wydajny zamiennik średnio wydajnych, jedno-częściowych fabrycznych / OEM tarcz. Wyczynowe tarcze wprost od renomowanego lidera w dziedzinie projektowania i produkcji najwydajniejszych układów hamulcowych – firmy GiroDisc

GiroDisc:
Firma GiroDisc została założona w 2003 roku w USA. GiroDisc oferuje układy hamulcowe najwyższej jakości na rynku, specjalizując się w tarczach dwuczęściowych.

GiroDisc to produkt w 100% amerykański. Wszystkie części produkowane są w halach produkcyjnych GiroDisc w Bellingham, Washington, USA. Materiały pochodzą od sprawdzonych amerykańskich dostawców.

Centralna część tarczy wyprodukowana jest z aluminium o specyfikacji 6061-T6. Tarcza wykonana jest z opatentowanego przez GiroDisc żeliwa, wylanego w USA i obrabianego od początku do końca na miejscu w siedzibie GiroDisc. Kanały chłodzące w tarczy wykorzystują zakrzywioną konstrukcję łopatkową, ułatwiającą wydostawanie się gorącego powietrza z hamulca.

Informacje Szczegółowe:
Przeznaczenie:Mercedes Benz G63 AMG [W463A | 2018-UP]
Skład Zestawu:Zestaw tarcz hamulcowych GiroDisc dla osi przedniej + wszelkie akcesoria wymagane do prawidłowego montażu
Uwagi:Celem maksymalnego wykorzystania sportowych tarcz ściśle rekomendujemy instalację w fuzji z wydajniejszymi klockami hamulcowymi, sportowym płynem hamulcowym oraz przewodami w hamulcowymi w stalowym oplocie. W takiej konfiguracji system hamulcowy G63 AMG nie odstaje wydajnością od zestawów wyposażonych w dużo droższe, ceramiczno-węglowe tarcze / klocki. Wszystkie elementy dostępne są w naszej stałej ofercie.
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji / montażu / wymiany
Opcje:Zastępuje OEM tarcze # A4634210500
Info:Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!
Kraj Produkcji:USA
Cena:hello@auto-dynamics.pl
Dostępność:

© Prawo autorskie (copyright) - wszelkie opisy, zdjęcia, tłumaczenia stanowią chronioną prawnie własność intelektualną auto-Dynamics.pl - wykorzystywanie (w całości lub fragmentach) bez uprzedniej zgody zabronione!