Dystanse Poszerzające BMW M5 [F10] - Eibach [Komplet | Zestaw (Przód + Tył) | Śruby | Czarne | Srebrne] Zobacz większe

Dystanse Poszerzające BMW M5 [F10] - Eibach

EIBACH_M5_SPACERS

Nowy produkt

Zestaw dystansów poszerzających w kolorze czarnym lub srebrnym dla osi przedniej oraz tylnej wraz a adekwatnie dobranymi śrubami dedykowany do BMW M5 [F10] wprost od niemieckiego producenta – firmy Eibach

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Aby zapewnić ostatni szlif osiągom i wyglądowi auta, zespół inżynierów Eibach opracował dystanse, dzięki nim w prosty i bezproblemowy sposób osiągnąć można poszerzenie auta i zwiększyć jego stabilność. Dystanse poszerzające stanowią idealne uzupełnienie, gdy seryjnym felgom lub zamiennikom brakuje przysłowiowej kropki nad i. Dzięki dystansom Eibach auto uzyskuje jeszcze bardziej sportowy wygląd ponieważ dopiero w ten sposób felgi i opony faktycznie wypełniają nadkola. Optymalizacja rozstawu kół polepsza nie tylko wygląd, ale zmniejsza także przechyły karoserii i poprawia prowadzenie. Dystanse Eibach dostępne są w różnych wariantach, tak aby w zależności od posiadanych kół i preferencji ulokować je dokładnie tam, gdzie gwarantować będą sportowy wygląd i najlepsze osiągi. Szczególnie w przypadku wielu felg seryjnych instalacja odpowiedniego zestawu Eibach polepsza optycznie auto i jego osiągi w takim stopniu, że zakup nowych kół staje się zbędny.

Wszystkie dystanse wykonywane są z bardzo wytrzymałego, a przy tym lekkiego stopu aluminium, który w celu optymalnej ochrony antykorozyjnej jest dodatkowo anodowany. Tym samym Eibach oferuje najwyższą technologię w najmniejszym detalu: dystanse Eibach są nawet do 70% lżejsze niż standardowe dystanse wykonane ze stali. Zestawy Eibach oferowane są do praktycznie wszystkich popularnych modeli z dokumentem TÜV lub w niektórych przypadkach ABE. Certyfikat TÜV lub ABE pozwala na stosowanie dystansów w połączeniu z seryjnymi jak i niestandardowymi felgami. Do wszystkich zestawów Eibach dostępne są oczywiście pasujące śruby / nakrętki. Wszystkie produkty Eibach produkowane są w 100% w Niemczech oraz przekraczają normy stawiane przez certyfikaty jakości ISO. Eibach cechuje ugruntowany tradycją szacunek do branży oraz zaufanie wśród Klientów.

Cechy główne dystansów Eibach:
> Poszerzają rozstaw auta polepszając prowadzenie i zapewniając bardziej sportowy wygląd
> Wykonane z bardzo wytrzymałych stopów aluminium
> Idealne wykonanie dzięki najniższym w branży tolerancjom co gwarantuje perfekcyjne wyważenie kół
> Testowane pod kątem wytrzymałości zgodnie z najnowszymi metodami
> Wysokiej jakości ochrona przed korozją dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki ochronnej (zgodność z DIN 50021)
> Znacznie lżejsze niż dystanse wykonane ze stali

Informacje Szczegółowe
Przeznaczenie:BMW M5 [F10]
Skład Zestawu:Komplet dystansów poszerzających dla osi przedniej i tylne + zestaw adekwatnie dobranych dłuższych śrub. Dystanse i śruby dostępne w wersji czarnej i srebrnej. Wymiary ustalane indywidualnie.
Opcje:Zestaw dłuższych śrub zabezpieczających [antykradzieżowych]
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji
Media:Video#1
Kraj Produkcji:Niemcy
Cena:info@auto-dynamics.pl
Dostępność: