Zestaw Wskaźników BMW M2 [F87] - 3DDesign & Stack

6201-22011 + Stack

Nowy produkt

Zestaw trzech wybranych wskaźników monitorujących pojazd wraz z dedykowanych uchwytem montażowym w centralnej, dolnej części deski rozdzielczej. Pakiet przeznaczony do BMW M2 [F87]. Komplet podzespołów od renomowanych producentów – japoński 3DDesign [uchwyt] i brytyjski Stack [wskaźniki]

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Informacje Szczegółowe
Przeznaczenie:BMW M2 [F87]
Skład Zestawu:Uchwyt centralny [3DDesign], zestaw trzech wybranych wskaźników / monitorów [Stack], wiązki, adaptery do czujników, komplet akcesoriów wymaganych do prawidłowego montażu
Opis:3DDesign – uchwyt / korpus mocowania trzech wskaźników w dolnej części deski rozdzielczej. Uchwyt zastępuje fabryczną zaślepkę BMW – bezproblemowy montaż typu Plug & Play. Uchwyt wykonany jest z identycznego materiału jak fabryczna część konsoli centralnej BMW, co skutkuje idealną estetyką jak również doskonałą jakością spasowania jak również zachowaniem nowoczesnego, spójnego wyglądu. Stelaż mieści trzy wskaźniki Stack o średnicy 52mm / każdy. Ergonomicznie zaprojektowany uchwyt pozwala w dalszym ciągu w sposób bezproblemowy korzystać z otworów na kubki.

Stack – zestaw trzech wybranych wskaźników o średnicy 52mm / każdy. Wskaźniki monitorują w sposób ciągły wybrane parametry pojazdu i bardzo czytelnie, bez żadnych opóźnień prezentują je kierowcy. Dostarczane w zestawie adaptery i wiązki do każdego czujnika gwarantują prosty i bezproblemowy montaż. W wskaźnikach można zdefiniować poziomy alarmów dla wartości najwyższych i najniższych. Wyświetlacze Stack podświetlane są w technologii LED a ich kolor można zmienić w dowolnej chwili za pomocą zintegrowanych przycisków.

Zestaw 3DDesign + Stack to idealne rozwiązanie dla osób chcących posiadać możliwość odczytu wartości, których nie zapewnia seryjny / fabryczny wyświetlacz jak również dla osób chcących monitorować wartości w pojazdach zmodyfikowanych. Entuzjastom motoryzacji pakiet zapewnia mnogość danych do analizy i stanowi bardzo estetyczny dodatek wewnętrzny.
Opcje:> Ciśnienie doładowania
> Ciśnienie oleju
> Ciśnienie paliwa [niskie i wysokie]
> Napięcie akumulatora
> Poziom paliwa
> Temperatura gazów wydechowych [EGT]
> Temperatura oleju
> Temperatura wody
> Zegar analogowy
> Cyferblat wskaźników: czarny, biały, srebrny
> Indywidualne konfiguracje
Media:Video
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji / montażu
Kraj Produkcji:Japonia i Wielka Brytania
Cena:info@auto-dynamics.pl
Dostępność: