Układ Wydechowy Audi A6 3.2 [C6 4F] - Eisenmann

EISENMANN/C6/A6-3.2

Nowy produkt

Sportowy, doskonale brzmiący i znakomicie wykonany układ wydechowy dedykowany do Audi A6 3.2 [C6 4F] wprost od renomowanego, niemieckiego producenta specjalizującego się wyłącznie w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości systemów wydechowych – firmy Eisenmann

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Sportowy, doskonale brzmiący i znakomicie wykonany układ wydechowy dedykowany do Audi A6 3.2 [C6 4F] wprost od renomowanego, niemieckiego producenta specjalizującego się wyłącznie w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości systemów wydechowych – firmy Eisenmann

Historia firmy zaczęła się w 1988 r., kiedy Rolf Eisenmann opracował unikalny tłumik dla swojego Porsche. Zyskał on taką popularność wśród entuzjastów samochodów tej marki, że skłonił wynalazcę do założenia firmy. W 1991 roku na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym (IAA) firma zaprezentowała nowatorski jednoczęściowy tłumik sportowy dla BMW E36. Od połowy lat dziewięćdziesiątych Eisenmann jest oficjalnym dostawcą wydechów i tłumików dla Porsche AG. Od kilku lat firma sukcesywnie wprowadza na rynek także pełne zestawy do tuningu dla takich klasyków jak Porsche 911 G i F, Porsche 356 i Mercedes Benz SL (W231-Pagode).

Każdy produkt Eisenmann łączy w sobie najnowszą technologię z najwyższej jakości ręcznym wykonaniem, dzięki czemu fascynuje zmysły swoim stylem, osiągami i przede wszystkim dźwiękiem. Produkty Eisenmann nadają jeździe samochodem zupełnie nowy, atrakcyjniejszy wymiar. Przywiązanie do doskonałych parametrów jest widoczne we wszystkich produktach Eisenmann, testowanych w warunkach zwykłej jazdy, jak i na torach wyścigowych.

Fenomenalny dźwięk wydechu nie jest łatwy do osiągnięcia – lecz posłuchaj wydechu Eisenmann, a taki usłyszysz. Miły dla ucha, głęboki, wyrafinowany pomruk daje prawie realne złudzenie sportowej jazdy, w której wszystko zależy od fantazji kierowcy – wydech będzie brzmiał niepowtarzalnie przy każdym przyspieszeniu, ale w trakcie spokojnej jazdy zachowa komfortowe parametry dźwiękowe.

Jednym z największych aspektów prowadzenia europejskich high-performance pojazdów są doznania akustyczne i to w jaki sposób brzmi. Inżynierowie z Eisenmann spędzili wiele godzin upewniając się, że produkowany przez nich układ wydechowy posiada doskonałą akustykę. Posiadali świadomość, że nie sztuką jest zaprojektować i wykonać system wydechowy który byłby po porostu głośniejszy od seryjnego – dla zespołu Eisenmann, nie była to odpowiedź. Celem było zaprojektowanie układu wydechowego który spełniałby wszelkie pierwotne założenia. Eskalacja dźwięku motoru, głęboki, bogaty, uzależniający. Bez buczenia i chropowatości które mogłyby popsuć wrażenia z jazdy. Krótko mówiąc i podsumowując – układ wydechowy Eisenmann z wersji Sport [z homologacją TUV] lub Race [bez homologacji] to pewność, że samochód będzie brzmieć zgodnie z oczekiwaniami.

Wszystkie systemy Eisenmann produkowane są z najwyższej jakości, kwasoodpornej stali nierdzewnej przy zastosowaniu najnowszych technologii obróbki. Precyzyjnie obliczone na etapie projektowania w zaawansowanych aplikacjach komputerowych zapewniają właściwe ciśnienie zwrotne co przekłada się na wzrost osiągów pojazdu. Systemy Eisenmann dostarczane są z pełnoprawną, wieczystą gwarancją antykorozyjną.

Informacje Szczegółowe
Przeznaczenie: Audi A6 3.2L [C6 / 4F]
Skład Zestawu: Sportowy układ wydechowy zawierający tłumik końcowy, zestaw rur łączących, końcówki oraz wszelkie akcesoria montażowe
Opcje: - Tłumiki końcowe, rury łączące, końcówki okrągłe 4 x Ø 83 mm [obie strony] - wersja „Sport” z TUV
- Tłumiki końcowe, rury łączące, końcówki okrągłe 4 x Ø 83 mm [obie strony] - wersja „Race”
- Tłumiki końcowe, rury łączące, końcówki owalne 4 x 90 mm x 70 mm [obie strony] - wersja „Sport” z TUV
- Tłumiki końcowe, rury łączące, końcówki owalne 4 x 90 mm x 70 mm [obie strony] - wersja „Race”
- Indywidualne / custom'owe konfiguracje
Montaż: Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji / montażu
Kraj Produkcji: Niemcy
Cena: info@auto-dynamics.pl
Dostępność: