Dyfuzor Zderzaka Tylnego BMW Serii X4 [F26] Włókno Węglowe [Carbon] - 3DDesign

3108-22621

Nowy produkt

Aerodynamiczny dyfuzor zderzaka tylnego dedykowany do BMW Serii X4 [F26] wykonany w całości z włókna węglowego [carbon fiber] wprost od renomowanego, japońskiego tunera – firmy 3DDesign

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Zaprojektowany całkowicie od podstaw element w japońskim studiu projektowym 3DDesign specjalizującym się wyłącznie w tworzeniu i produkcji najwyższej jakości komponentów dedykowanych do pojazdów firmy BMW. Aerodynamiczny komponent stanowi idealną i piękną fuzję z bryłą pojazdu nadając mu jednocześnie mocniejszego, sportowego charakteru. Dzięki badaniom w tunelu aerodynamicznym element poprawia aerodynamikę pojazdu. Znani z japońskiej precyzji inżynierowie firmy 3DDesign zadbali również o idealne spasowanie z fabrycznymi podzespołami co w efekcie powoduje prosty i bezproblemowy montaż. Wykorzystane do produkcji najwyższej jakości włókno węglowe prócz znakomitego efektu wizualnego nie obciąża dodatkowo pojazdu [ultra lekki materiał] a ponadto jest całkowicie odporne na warunki atmosferyczne oraz cechuje się doskonałą odpornością fizyczną. Element jest sztywny, bardzo wytrzymały i odporny na bardzo wysokie temperatury. Perfekcyjny produkt z najwyższej półki.

Informacje Szczegółowe
Przeznaczenie: BMW Serii X4 [F26]
xDrive20i | xDrive28i | xDrive35i | xDrive20d | xDrive30d | xDrive35d
Skład Zestawu: Dyfuzor zderzaka tylnego włókno węglowe [carbon] + akcesoria montażowe
Uwagi: Wyłącznie dla pojazdów z pakietem stylizacyjnym M [M-Pakiet]
Dyfuzor posiada podwójne wyjście na każdą ze stron. Służy do konwersji tylnej części pojazdu na wersję z czterema końcówkami układu wydechowego. Kompatybilny jest zarówno z silnikami benzynowymi jak i silnikami diesela.
Montaż: Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji
Kraj Produkcji: Japonia
Cena: info@auto-dynamics.pl
Dostępność: