Dyfuzor Zderzaka Tylnego BMW Serii 6 [F06 F12 F13] Włókno Węglowe [Carbon] - 3DDesign

3108-20621

Nowy produkt

Aerodynamiczny dyfuzor zderzaka tylnego dedykowany do BMW Serii 6 [F06 F12 F13] wykonany w całości z włókna węglowego [carbon fiber] wprost od renomowanego, japońskiego tunera – firmy 3DDesign

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Zaprojektowany całkowicie od podstaw element w japońskim studiu projektowym 3DDesign specjalizującym się wyłącznie w tworzeniu i produkcji najwyższej jakości komponentów dedykowanych do pojazdów firmy BMW. Aerodynamiczny komponent stanowi idealną i piękną fuzję z bryłą pojazdu nadając mu jednocześnie mocniejszego, sportowego charakteru. Dzięki badaniom w tunelu aerodynamicznym element poprawia aerodynamikę pojazdu. Znani z japońskiej precyzji inżynierowie firmy 3DDesign zadbali również o idealne spasowanie z fabrycznymi podzespołami co w efekcie powoduje prosty i bezproblemowy montaż. Wykorzystane do produkcji najwyższej jakości włókno węglowe prócz znakomitego efektu wizualnego nie obciąża dodatkowo pojazdu [ultra lekki materiał] a ponadto jest całkowicie odporne na warunki atmosferyczne oraz cechuje się doskonałą odpornością fizyczną. Element jest sztywny, bardzo wytrzymały i odporny na bardzo wysokie temperatury. Perfekcyjny produkt z najwyższej półki.

Informacje Szczegółowe
Przeznaczenie:BMW Serii 6 [F06 F12 F13 (wersje z i bez xDrive)]
Skład Zestawu:Dyfuzor zderzaka tylnego włókno węglowe [carbon] + akcesoria montażowe
Uwagi:Wyłącznie dla pojazdów z pakietem stylizacyjnym M [M-Pakiet]
Dyfuzor posiada podwójne wyjście na każdą ze stron. Służy do konwersji tylnej części pojazdu na wersję z czterema końcówkami układu wydechowego. Kompatybilny jest zarówno z silnikami benzynowymi jak i silnikami diesela.
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji
Kraj Produkcji:Japonia
Cena:info@auto-dynamics.pl
Dostępność: