Zawieszenie Gwintowane BMW Serii 7 [F01] V2 - KW

KW_V2_FXX_BMW

Nowy produkt

Kompletne, w pełni regulowane zawieszenie gwintowane z serii V2 "Variant 2" dedykowane do  BMW Serii 7 [F01 - wszystkie wersje silnikowe] wprost od niemieckiego lidera w projektowaniu i produkcji profesjonalnych zawieszeń – firmy KW

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Dla kierowców, którzy potrzebują czegoś więcej niż tylko obniżenia samochodu dedykowany jest gwintowany zestaw zawieszenia KW Variant 2 “inox-line”. Sprężyny ze stali nierdzewnej, odporne na korozję podzespoły, oraz możliwość regulowania siły tłumienia amortyzatorów (16 klików), to dobre powody by zdecydować się na KW Variant 2 “inox-line”.

Więcej komfortu, lub więcej sportu – Ty decydujesz!
We wszystkich zawieszeniach gwintowanych KW, nasz zespół inżynierów opracowuje ustawienia tłumienia dopasowane do konkretnych modeli aut. Zawieszenia przechodzą wielokrotne cykle testowe na północnej pętli toru Nurburgring oraz w naszym siedmio stanowiskowym centrum dynamicznych testów drogowych. Z zawieszeniem gwintowanym KW wrażenia z jazdy są bardziej dynamiczne i bezpośrednie. Dzięki możliwości regulacji siły tłumienia amortyzatorów, z KW Variant 2, kierowca ma większy wpływ na prowadzenie i komfort jazdy. 16 stopniowa precyzyjna regulacja amortyzatorów KW (sztywniejsze, bądź bardziej wygodne) pozwala na ustawienie sztywności bez wpływu na dolny zawór kompresji tłumienia. W zależności od modelu samochodu, zawory odbicia w dwukolumnowym amortyzatorze KW muszą być ustawione w górnym końcu tłoka za pomocą zintegrowanego pokrętła, bądź pokrętła znajdującego się w zestawie. Zwiększając siłę dobicia za pomocą pokrętła, zmniejsza się przechyły nadwozia. Dzięki temu samochód będzie lepiej trzymał się drogi i dzięki zwiększonej stabilności umożliwi szybsze pokonywanie zakrętów. Przy zmianie kół/opon na większe, zestaw KW Variant 2 umożliwi idealne ustawienie prowadzenia samochodu.

Jakość KW – Twoja satysfakcja jest naszą motywacją
W każdym miejscu na świecie, kierowcy, producenci samochodów i tunerzy polegają na zawieszeniach KW “Made in Germany”. Każde zawieszenie opracowane i wyprodukowane w mieście Fichtenberg jest poddawane szerokim testom wytrzymałościowym, by sprostać wysokim standardom jakościowym KW. Każde z ponad 4600 rodzajów naszych zawieszeń posiada 12 miesięczną gwarancję.

Ustawienie – 16 klikowa regulacja tłumienia
Zestaw zawieszenia gwintowanego KW Variant 2 “inox-line” oferuje 16 stopniową regulację. Regulacja siły tłumienia pozwala na zmianę charakterystyki prowadzenia samochodu na przykład po zmianie kół/opon na inny rozmiar, bądź po założeniu opon zimowych. W zależności od własnych upodobań odporne na warunki atmosferyczne zawieszenie KW może być ustawione sztywniej, bądź bardziej komfortowo. KW Variant 2 przeznaczone jest dla kierowców ze sportowym zacięciem, którzy potrzebują więcej niż jedynie regulacja wysokości.

Cechy Główne:
> Regulacja siły odbicia tłoczyska
> Wykonane ze stali nierdzewnej inox-line
> Regulacja wysokości
> Zakres regulacji zatwierdzony przez niemiecki TÜV
> Kompletny zestaw, gotowy do montażu
> Wysokiej jakości materiały gwarantujące długą żywotność
> Pełna dokumentacja gwarantująca łatwe użytkowanie

Informacje Szczegółowe
Przeznaczenie:BMW Serii 7 [F01 (wersje bez xDrive)]
730d | 740d | 750d | 730i | 740i | 750i
Skład Zestawu:Komplet sportowego zawieszenia gwintowanego Variant 2 "V2" - KW
Opcje:Dostępny również wariant dla pojazdów z EDC
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji
Media:Video#1
Kraj Produkcji:Niemcy
Cena:info@auto-dynamics.pl
Dostępność: