BMW M8 [F91 F92 F93] Elektroniczny Moduł Silnika - dÄHLer

Daehler-ECU/F9X/M8-441kW

Nowy produkt

Elektroniczny, zaawansowany moduł silnika dedykowany do BMW M8 [F91 F92 F93] wraz z specjalną wiązką komunikującą się z sensorami magistrali CAN. Podnoszący moc z 600KM i 750Nm do 720KM i 900Nm [+120KM | +150Nm]. Jednostka gwarantuje bezpieczny przyrost mocy i momentu obrotowego w połączeniu z zachowaniem fabrycznej gwarancji. Szwajcarski, certyfikowany produkt firmy Dähler Design & Technik

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Elektroniczny, zaawansowany moduł silnika dedykowany do BMW M8 [F91 F92 F93] wraz z specjalną wiązką komunikującą się z sensorami magistrali CAN. Podnoszący moc z 600KM i 750Nm do 720KM i 900Nm [+120KM | +150Nm]. Jednostka gwarantuje bezpieczny przyrost mocy i momentu obrotowego w połączeniu z zachowaniem fabrycznej gwarancji. Szwajcarski, certyfikowany produkt firmy Dähler Design & Technik

Zaawansowany, cyfrowy moduł elektroniczny silnika [ECU] wraz z specjalną, rozbudowaną wiązką komunikującą się z sensorami magistrali "Controller Area Network (CAN bus)". Sterownik zapewnia ponadprzeciętny ale w pełni bezpieczny dla silnika, skrzyni biegów oraz zespołu napędowego przyrost mocy i momentu obrotowego wykorzystując rezerwy silnika i jego podzespołów pozostawione przez producenta. Dzięki bezinwazyjnym połączeniom fabryczna gwarancja pojazdu zostaje zachowana. Inteligenta jednostka dÄHLer w sposób ciągły monitoruje wielowątkowy sygnał przechwytywany z wielu sensorów jednostki napędowej analizując w czasie rzeczywistym szereg otrzymywanych informacji. Zaimplementowany wewnątrz kontrolera wysoko wydajny procesor po dokonaniu koniecznych obliczeń wysyła zwrotnie do odpowiednich sensorów zmodyfikowany sygnał który w efekcie skutkuje wzrostem mocy i momentu obrotowego a ponadto, w odróżnieniu od konkurencyjnych produktów wewnętrzny komputer wysyła również redukujący moc sygnał w przypadku gdy parametry silnika cechują się fluktuacją, co w konsekwencji uniemożliwia np. przegrzanie się jednostki napędowej. Kontroler ECU korzysta z map z dynamiczną adaptacją i pozwala na osiągi identyczne do typowego chiptuningu przez OBD - monitoruje wiele wartości w czasie rzeczywistym i elastycznie dopiera wskazania. Szybsza reakcja przepustnicy i poprawiona reakcja pedału przyspieszenia zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo podczas wyprzedzania i ogólny wzrost pewności na drodze. Montaż sterownika dÄHLer nie wymaga przeprogramowania fabrycznej jednostki ECU [komputera samochodowego] – jednostka instalowana jest w systemie Plug & Play i w tym samym schemacie jest odłączana – jeśli sytuacja tego wymaga. Moduł ECU dÄHLer jest idealnym i rekomendowanym rozwiązaniem dla entuzjastów pragnących cieszyć się większą mocą i momentem obrotowym w połączeniu z zachowaniem fabrycznej gwarancji. Certyfikowany [TUV] produkt od renomowanego, szwajcarskiego producenta – firmy dÄHLer.

Informacje Szczegółowe:
Przeznaczenie:BMW M8 [F91 F92 F93] - 441kW
Parametry Seryjne:600KM | 750Nm
Parametry Dahler:720KM+ | 900Nm+
Przyrost %:~20-30%
Skład Zestawu:Elektroniczny, cyfrowy sterownik dÄHLer wraz z wiązką elektroniczną i akcesoriami montażowymi, dokumentacją i wieczystą gwarancją
Uwagi:Zapewniamy możliwość szczegółowej identyfikacji pojazdu po numerze VIN i doboru w 100% prawidłowego modułu
Opcje:Istnieje możliwość uzyskania większych przyrostów mocy i momentu obrotowego z wykorzystaniem części mechanicznych takich jak układ wydechowy, system dolotowy czy wydajniejszy intercooler etc. – zapraszamy do indywidualnego kontaktu!
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji i dokonania pomiarów na hamowni [przed i po montażu]
Info:Koniecznie sprawdź nasze wybrane realizacje i przekonaj się, że powierzasz swoje auto profesjonalistom!
Kraj Produkcji:Szwajcaria
Cena:hello@auto-dynamics.pl
Dostępność:

Produkcja | Podzespoły

Produkcja modułów dÄHLer odbywa się tylko i wyłącznie w niemieckich i szwajcarskich zakładach przy wykorzystaniu najwyższej jakości podzespołów elektronicznych. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, przemyślane i dokładnie obliczone rozwiązania zapewniają długą i bezproblemową eksploatację.

Zaawansowane Oprogramowanie

Zaimplementowane w modułach dÄHLer oprogramowanie zawiadujące pracą systemu nie jest dziełem przypadku. Tworzone przez zespół inżynierów za pomocą zaawansowanych aplikacji komputerowych algorytmy potrafią dokładnie analizować i poprawnie interpretować dane zbierane za pomocą sensorów komunikujących się z magistralą CAN a zmodyfikowany sygnał zwrotny jest bardzo czytelny co skutkuje bezpiecznym przyrostem mocy i momentu obrotowego.

Testy | Certyfikaty

Każdy z oferowanych modułów dÄHLer przed oficjalnym wprowadzeniem przechodzi rygorystyczne testy zgodne z standardami ISO 9001. Poprawne funkcjonowanie weryfikowane jest przy użyciu pojazdów testowych z tym samym wariantem silnika w różnych konfiguracjach osprzętu. Stosowanie najsurowszych kryteriów weryfikacyjnych zapewnia produkt bezpieczny dla jednostki napędowej.

Montaż | Hamownia

Staranny i profesjonalny montaż, właściwe umiejscowienie modułu to istotne elementy procesu modyfikacji. Określenie właściwości nominalnych pojazdu dzięki hamowni to elementarna podstawa którą stosujemy przed montażem modułu dÄHLer. Finalny pomiar po całym procesie jest zarówno potwierdzeniem poprawnej instalacji jak również czytelnym przedstawieniem uzyskanego przyrostu mocy i momentu obrotowego.

Niezawodność | Gwarancja

Potwierdzona licznymi certyfikatami a także ogromnym gremium w pełni usatysfakcjonowanych Klientów niezawodność modułów dÄHLer nie zwalnia nas od odpowiedzialności, dlatego każdy z naszych modułów dostarczany jest wraz z wieczystą, pełnoprawną gwarancją zapewniającą natychmiastową wymianą typu door-to-door lub wymianę w naszym serwisie.


dÄHLer | Made In Switzerland

Filozofia firmy brzmi „Technologia. Konstrukcja. Czysta Emocja!” a w połączeniu z dewizą "kto chce wyprzedzić, musi zejść z utartej drogi" – skutkuje niepohamowanym rozwojem firmy od ponad 20 lat. Od 1996 roku dÄHLer dąży do najwyższego poziomu jakości i dostarcza entuzjastom motoryzacji niezawodne rozwiązania w zakresie modyfikacji.

Od 2018 roku dÄHLer jest właścicielem marki Novatune / Hartge – wraz z ich całym inwentarzem, doświadczeniem i know-how. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i nieposzlakowanej opinii jak również na niebywałym talencie – team ekspertów kontynuuje historię pod marką dÄHLer.

© Prawo autorskie (copyright) - wszelkie opisy, zdjęcia, tłumaczenia stanowią chronioną prawnie własność intelektualną auto-Dynamics.pl - wykorzystywanie (w całości lub fragmentach) bez uprzedniej zgody zabronione!