Felgi 19" INFERNO BMW Serii X1 [E84] - Barracuda

BR/INFERNO/SET/19/E84-X1

Nowy produkt

Komplet sportowych, lekki i wytrzymałych felg aluminiowych w rozmiarze 19” o ciekawym i designerskim wzorze - dedykowanych do BMW Serii X1 [E84] – model Inferno z linii Racing Wheels wprost od renomowanego, poważanego producenta w dziedzinie projektowania i produkcji najwyższej jakości felg samochodowych – niemiecko-szwajcarskiej firmy Barracuda

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Informacje Szczegółowe
Przeznaczenie:BMW X1 [E84]
Skład Zestawu:Komplet czterech felg Barracuda z linii Racing Wheels model Inferno w rozmiarze 19” z adekwatnie do pojazdu dobranym ET i szerokością felg. Zestaw czterech blend centralnych [zaślepek]. Do wyboru kolor felg: "Silver" lub "Gunmetal Polish". Gwarancja 36 miesięcy.
Opcje:- Zestaw pierścieni dystansujących w kolorze czarnym lub srebrnym
- Zestaw śrub w kolorze czarnym lub srebrnym [20 sztuk]
- Indywidualne wykończenie kolorystyczne zestawu felg
- Komplet adekwatnie dobranych opon z segmentu premium dla osi przedniej i tylnej [zimowe lub letnie]
Opis:Charakterystyczny, niesamowicie dynamiczny wzór pięcioramiennej felgi u podstawie a rozwidlający się w kształcie „Y” na dziesięć ramion dochodzących do rantu obręczy. Sportowy charakter doskonale podkreśla wklęsłość felgi w stylu „Deep Concave”. Dodatkowe przetłoczenia i wyrzeźbienia na ramionach redukują masę własną obręczy i wieńczą jej esencjonalną stylistykę. Niesamowity design który do tej pory zarezerwowany był przede wszystkim dla kutych felg – dzięki firmie Barracuda wkracza w etap szerokiej dostępności. W połączeniu z najwyższą jakością wykonania przy użyciu najlepszych materiałów, aluminiowy model Inferno stanowi doskonałą alternatywę dla spowszedniałych felg fabrycznych zarówno w konfiguracji letniej jak i zimowej. Mnogość dostępnych aplikacji zapewnia kompatybilność felg właściwie dla każdego pojazdu dostępnego na rynku. Model Inferno polecany jest dla wszystkich entuzjastów dobrej stylistyki motoryzacyjnej w połączeniu z topową jakością wykonania.
Montaż:Zapewniamy możliwość profesjonalnej instalacji / montażu i wyważenia jak również pompowania kół azotem
Uwagi#1:Felgi kompatybilne są z czujnikami pomiaru ciśnienia w oponie [TMPS] i zestawami dużego hamulca np. Brembo
Uwagi#2:Galeria zdjęć wizualizująca pojazd na danym modelu felg dostępna na żądanie
Uwagi#3:Certyfikat TUV [homologacja] – na żądanie
Kraj Produkcji:Niemcy / Szwajcaria
Cena:info@auto-dynamics.pl
Dostępność: