Kategorie

Producenci

Lista produktów producenta: Eibach

Eibach – niemieckie przedsiębiorstwo specjalizujące się w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości elementów zawieszeń samochodowych takich jak stabilizatory, sprężyny obniżające i dystanse poszerzające. W portfolio firmy znajduje się tysiące produktów co zapewnia odpowiednią aplikację dla każdego pojazdu poruszającego się po drogach. Eibach jest oficjalnie reprezentowany w PL przez auto-Dynamics.pl

Eibach na świecie
60 lat temu Heinrich Eibach, ojciec i dziadek dzisiejszych właścicieli i prezesów - Wilfrieda i Ralpha Eibach, położył kamień węgielny pod międzynarodową, renomowaną grupę przedsiębiorstw.


Firma Eibach operuje dziś w ramach swojej międzynarodowej grupy w ponad 80 krajach, a jej produkty poprzez rozwiniętą sieć dystrybucji, obecne są niemal na każdym kontynencie świata. Produkty Eibach znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym oraz sportach motorowych.


Ponad 400 pracowników projektuje, produkuje i dystrybuuje produkty Eibach poprzez spółki córki w Niemczech, USA, Chinach, Anglii, Japonii, Australii i RPA.


Jakość nie może być przypadkiem
Nasz system kontroli jakości permanentnie rośnie wraz z coraz większymi wymaganiami rynku.


Przejawia się to w licznych certyfikatach jakie zdobył Eibach, aby sprostać wymaganiom stawianym przez Klientów i branżę.


Jednak system kontroli jakości w Eibach weryfikowany jest nie tylko przez normy takie jak SO | TS 16949 : to przede wszystkim wynik przyjętej i stosowanej codziennie w firmie filozofii stawiającej na samym szczycie priorytetów JAKOŚĆ.


Dużo więcej niż slogan
To nasza, ale również i Wasza - filozofia życia. To siła, który sprawia, że ciężej pracujemy, mniej śpimy i angażujemy wszystkie nasze siły, aby osiągnąć cel.


Zmusza nas, aby dziś dawać z siebie wszystko, a jutro przebijać samych siebie.


To siła napędowa, która pozwala nam produkować sprężyny, amortyzatory, stabilizatory i systemy zawieszeń o światowej renomie.


Skąd bierze się zaufanie jakim darzą nas najlepsze firmy tuningowe, kierowcy i ekipy wyścigowe, najbardziej wymagający inżynierowie Formula 1, profesjonaliści z WRC, DTM, NASCAR, na licznych amatorach wyścigów kończąc? Dlaczego ufają jakości, serwisowi i technologii Eibach?


Dlatego, że każdy produkt Eibach jest czymś więcej niż zwykłą częścią. To symbol tego co nas napędza - nieokiełznanej siły nazwanej:


The Will To Win.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.